Zaprowadź boskie porządki łatwo, zabawnie i strategicznie! Jedyny taki e-book!

Wspaniale, że jesteś!

Przygotowałam dla Ciebie e-booka, który sprawi, że obowiązki staną się przyjemnością, a chaos w Twojej głowie zniknie bezpowrotnie! Jeśli brak Ci sił do bałaganu wokół Ciebie dodatki do e-booka z pewnością dodadzą Tobie motywacji i zadbają o zabawne, przyjemne i strategiczne Boskie Porządki!

Co znajdę w środku?

30 Stron

Motywacji, refleksji i porad, a wszystko to napisane lekko, z humorem i w sposób bliski sercu. 0 % lukrowania - 100 % praktyki. Nasza codzienność nie przypomina tej z baśni, chyba że mowa o Kopciuszku. Wiecznie zabiegane, rozerwane między domem, a pracą, często bez wsparcia. Gwarantuję Ci, że e-book ukoi Twoje serce, doda sił i pomoże działać skutecznie w pędzącej codzienności.

Planer roczny

W formie uzupełnionej i do wypełnienia według Twojego upodobania. Razem z nim zaplanujesz prace na wszystkie 12 miesięcy. Możesz go używać również jako checklistę. Jest nie tylko praktyczny i przejrzysty, ale również bardzo przyjemny dla oka. Serduszka do zaznaczania możesz kolorować lub odhaczać - jak wolisz! Wydrukuj dowolną ilość 🙂

Karty motywacyjne

Jeśli trudno Ci się zmotywować do prac domowych karty z pewnością przekonają Ciebie, że sprzątanie może być przyjemnością. Możesz używać ich razem z kostką w formie gry lub zwyczajnie wylosować każdego dnia inną. Korzystaj z gotowych szablonów lub stwórz własne. Świetna zabawa dla dzieci - może stworzycie własną talię?

Kostka do gry

Przewidziałam wszystko! Nawet wymówkę, że przecież nie masz kostki żeby grać 😉 skorzystaj z gotowego szablonu. Możesz złożyć własną lub przykleić gotowe symbole do kostki, którą masz już w domu. Wykonuj zadania zgodnie z oznaczeniem, a wszystko wykonasz w mig i bez bólu! Możesz grać solo, w parze z partnerem lub całą rodziną! Na końcu e-booka znajdziesz praktyczne podpowiedzi do scenariuszy.

Arkusze osiągnięć

Sekretem dobrej organizacji w upływającym czasie jest świadomość tego, ile czasu zajmuje Tobie dana czynność. Która z nas tego nie zna? Zauważymy drobny kurz na telewizorze, potem na meblościance i już tylko 20 cm dzieli nas od umycia podłóg w naszym domu łącznie z klatką schodową 😉 znam to! Wydrukuj arkusze osiągnięć i notuj upływający czas. W ten sposób zyskasz kontrolę nad obowiązkami.

Co mówią inni o Czystym Domu?

Co mówi Królowa?

Zrób to sam lub z Rodziną!

Potrzebujesz:

Blok techniczny np. 180 g

Wydrukuj szablony kart, kostki i planera rocznego na sztywnym papierze. Większość drukarek domowych poradzi sobie z kartkami do 180 g.

Nożyczki

Przydadzą się do wycinania szablonów i cięcia taśmy klejącej.

drukarka kolorowa

Drukarka

Bardzo dobrym rozwiązaniem, które zaoszczędza pieniądze jest wydruk za pomocą domowej drukarki. Wystarczy, że masz kolorowy tusz i już!

taśma dwustronnie klejąca

Taśma klejąca

Najlepiej dwustronna. Zaoszczędzi Tobie sprzątania po kleju w płynie. Jest wygodna w użyciu i estetyczna.

pianka różowa

Pianka brokatowa

W formacie A4 klejąca. Znajdziesz ją w internecie i w większości sklepów papierniczych. Dzięki niej karty do gry będą sztywne, a wykonanie błyskawiczne.
Oderwij folię zabezpieczającą klej pianki i połącz z szablonem kart.

Instrukcje krok po kroku

Złóż własną kostkę do gry w łatwy sposób!
Stwórz niepowtarzalną talię kart!

Galeria isnpiracji

Kim jestem?

Jestem Trenerem WiaryGodnego Rozwoju 🙂

Uwielbiam przemieniać chaos w ład! Boskie porządki w sercach i otoczeniu ludzi to moja specjalność.

Jestem przede wszystkim jednak żoną i mamą – wiem, że prowadzenie domu to nie lada wyzwanie. Jako kobiety cierpimy na permanentny niedoczas, a rąk do pracy brak! Postanowiłam stworzyć grę, dzięki której sprzątanie przestanie być monotonne, a przykre obowiązki zmienią się w przyjemną zabawę. Lubię tworzyć narzędzia, które pozwalają innym zaoszczędzić czas i nerwy.

Jestem tu po to, by pomóc Ci ogarnąć obowiązki powołania w możliwie sprawny, efektywny i pełen miłości sposób. Do dzieła!