Witaj! W czym mogę Ci pomóc?

Nazywam się Alicja Pawłowska i jestem Talent.Trenerką. Niżej dowiesz się, jak możesz rozwiązać swój problem z moją pomocą. 

Wybór szkoły i kierunku studiów

Zmiana pracy i zwiększenie satysfakcji zawodowej

Diagnoza i rozwój Talentów dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Zwiększenie poczucia własnej wartości i pewności siebie

Odzyskanie radości z życia i poczucia sprawczości

Osoby, z którymi współpracuję albo nie wiedzą, jaki kryją w sobie potencjał, albo nie mają pojęcia jak nim zarządzać.

Często wydaje im się, że nic nie potrafią, nie posiadają żadnych zdolności i z pewnością nie ma dla nich szczególnego miejsca na rynku pracy i na Ziemi w ogóle.

To nieprawda!

Czy wiesz, że na świecie nie ma dwóch osób o takim samym profilu osobowości, umiejętnościach wrodzonych i nabytych? Rodzimy się z unikalnym potencjałem, który w dalszych latach wzbogacają nasze indywidualne doświadczenia. Badania przeprowadzone przez naukowców wykazały, że nawet bliźnięta jednojajowe wychowywane w tych samych warunkach, o takim samym potencjale genetycznym, mają całkiem inny potencjał osobowościowy!

Nie ma ludzi bezwartościowych, są tylko nieodkryte talenty, źle zrozumiane cechy osobowości, niewykorzystane doświadczenie życiowe i zawodowe oraz wartości życiowe spychane na margines. Jeśli wydaje Ci się, że nie posiadasz w sobie nic, co mógłbyś zaoferować światu, pracodawcy, czy swoim bliskim najprawdopodobniej spotkałeś na swojej drodze złych ludzi, którzy nie zadali sobie trudu, by odkryć i docenić Twoją wartość.

Pozwól mi odkryć Twój unikalny potencjał, przekonaj się o swojej wartości, znajdź swoje miejsce na Ziemi, w relacjach i życiu zawodowym. Dokonaj właściwych wyborów dla Twojej edukacji i kariery.

Alicja Pawłowska

Trener Kariery & Talentów

Nie ma ludzi bez potencjału, są tylko utalentowani ludzie na niewłaściwych miejscach. Wybierz świadomie i dokonaj właściwych wyborów dla Twojego życia, kariery i firmy.

Mam najwspanialszą pracę na świecie

Pomagam Ludziom

odnaleźć miejsce w życiu,
odkryć unikalny potencjał i talenty,
dokonać właściwych wyborów dla edukacji i kariery.

Nie ma dla mnie nic wspanialszego od odkrywania potencjału ludzi, towarzyszenia im w jego rozwoju i wreszcie wykorzystania w pełni tego, do czego zostali stworzeni.

Pomagam Pracodawcom

obniżyć koszty zatrudnienia,
odkryć potencjał zatrudnionych pracowników,
wybierać właściwych ludzi na właściwe miejsce.

Umów spotkanie

Zadzwoń

+48 792 720 111

Napisz

alicja@wiarygodnyrozwoj.pl

Skype

Wiarygodny Rozwój