Świadoma & Zdecydowana!

Alicja Pawłowska Talenty

Cieszę się, że jesteś! W końcu mogę podzielić się z Tobą kursem, który doprowadzi Ciebie tam, gdzie sięgają Twoje pragnienia. Bynajmniej nie jest to czcza gadanina. Jeśli współpracowałaś już ze mną wiesz, że stawiam tylko na sprawdzone narzędzia. Jeśli do tej pory nie miałaś okazji poznać mojej metody pracy wiedz, że “Świadoma & Zdecydowana!” została stworzona na podstawie pracy z moimi Klientami, a więc w rzeczywistych warunkach. W środku znajdziesz minimum teorii i maksimum praktyki. Ćwiczenia zostały opracowane w taki sposób, byś bezpiecznie dotarła z punktu A do zamierzonego punktu B. Z omówieniem w formie video z łatwością wykonasz kolejne kroki i osiągniesz postawiony sobie cel. Efekt zależy wyłącznie od czasu, jaki poświęcisz na pracę z ćwiczeniami. Dla Twojej wygody zostały one zamieszczone na wygodnej platformie edukacyjnej. Ponadto zawsze możesz liczyć na moja pomoc w dedykowanej grupie wsparcia! Wybieraj świadomie i Zdecydowanie!

Alicja Pawłowska – Trener Talentów i Wiarygodnego Rozwoju

Bądź Świadoma & Zdecydowana!

Twoje Korzyści:

Platforma online

Dla Twojej wygody ćwiczenia umieściłam na platformie e-learningowej. Dostęp do ćwiczeń i materiałów otrzymasz 26 maja

Workbook
PDF

Ćwiczenia ujęte zostały w praktyczny workbook. Możesz go wydrukować lub korzystać z niego na dowolnym urządzeniu mobilny obsługującym format PDF

Lekcje video

Do ćwiczeń zostały dołączone materiały video z objaśnieniami. Dzięki nim bez problemu wykonasz wszystkie ćwiczenia i zrealizujesz kurs krok po kroku.

BONUS!

+ MATRYCA PROJEKTOWANIA CELÓW
Z FILMEM INSTRUKTAŻOWYM

Co inni mówią o moich kursach?

PREMIUM***

ZŁOTY START

69zł
  • Wygodna Platforma Online
  • Workbook z ćwiczeniami
  • Lekcje Video
  • Dodatkowe rozważania dla duchowości
  • MATRYCA PROJEKTOWANIA CELÓW + FILM INSTRUKTAŻOWY

Efekty

Najczęściej Zadawane Pytania

Oczywiście! Prowadzę zarejestrowaną działalność gospodarczą, którą ewidencjonuję. Zgodnie z prawem faktury i rachunki wystawiam na żądanie klienta. Wystarczy, że do mnie napiszesz! Wystawiam faktury również dla firm.

Tak! Dołożyłam wszelkich starań, aby kurs zawierał wyłącznie te narzędzia, z których sama korzystam we współpracy z moimi Klientami. Sprawdziłam ich skuteczność i chętnie nauczę Ciebie, jak osiągać z nimi cele.

Kurs jest wolny od wszelkich technik związanych z NLP, manipulacją, ezoteryką, psychotroniką i innych metod wątpliwych pod względem etyki. Wszystkie ćwiczenie opracowywałam osobiście więc możesz czuć się bezpiecznie. Dodatkowo po każdej z lekcji znajdziesz fragment z Biblii do osobistego rozważania w kontekście celów, które chcesz osiągnąć. Wyznaczając cele i realizując swoje plany warto szanować swoje własne wartości. Jeśli jesteś osobą wierzącą to dobry moment, by do planów zaprosić Boga. Jeśli nie jesteś osobą wierzącą – pomiń rozważania.

Kurs został zaprojektowany tak, by ukończyć go maksymalnie w 3 tygodnie. Mimo wszystko w grupie na Facebooku będziemy pracować w cyklach po 6 tygodni, by każda osoba otrzymała odpowiednio dużo czasu. Sam kurs będzie dostępny dla Ciebie na platformie przez 12 tygodni od jego rozpoczęcia – 3 miesiące to zdecydowanie wystarczający czas, który pomnożyłam specjalnie dla Ciebie 🙂