Świadoma & Zdecydowana!

Cieszę się, że jesteś! W końcu mogę podzielić się z Tobą kursem, który doprowadzi Ciebie tam, gdzie sięgają Twoje pragnienia. Bynajmniej nie jest to czcza gadanina. Jeśli współpracowałaś już ze mną wiesz, że stawiam tylko na sprawdzone narzędzia. Jeśli do tej pory nie miałaś okazji poznać mojej metody pracy wiedz, że “Świadoma & Zdecydowana!” została stworzona na podstawie pracy z moimi Klientami, a więc w rzeczywistych warunkach. W środku znajdziesz minimum teorii i maksimum praktyki. Ćwiczenia zostały opracowane w taki sposób, byś bezpiecznie dotarła z punktu A do zamierzonego punktu B. Z omówieniem w formie video z łatwością wykonasz kolejne kroki i osiągniesz postawiony sobie cel. Efekt zależy wyłącznie od czasu, jaki poświęcisz na pracę z ćwiczeniami. Dla Twojej wygody zostały one zamieszczone na wygodnej platformie edukacyjnej. Ponadto zawsze możesz liczyć na moja pomoc w dedykowanej grupie wsparcia! Wybieraj świadomie i Zdecydowanie!

Alicja Pawłowska – Trener Talentów i Wiarygodnego Rozwoju

Bądź Świadoma & Zdecydowana!

Twoje Korzyści:

Platforma online

Dla Twojej wygody ćwiczenia umieściłam na platformie e-learningowej. Dostęp do ćwiczeń i materiałów otrzymasz 26 maja

Workbook
PDF

Ćwiczenia ujęte zostały w praktyczny workbook. Możesz go wydrukować lub korzystać z niego na dowolnym urządzeniu mobilny obsługującym format PDF

Lekcje video

Do ćwiczeń zostały dołączone materiały video z objaśnieniami. Dzięki nim bez problemu wykonasz wszystkie ćwiczenia i zrealizujesz kurs krok po kroku.

Grupa Wsparcia

W trakcie kursu otrzymasz wsparcie w zamkniętej grupie online. Zadawaj pytania, dziel się motywacją z innymi i korzystaj z pomocy.

Sesja Q&A

Możesz zadawać mi pytania, a ja odpowiem na nie w trakcie 4 sesji live. Jeśli cenisz sobie prywatność możesz skorzystać z anonimowej ankiety.

BONUS!

Zyskaj -30% zniżki na sesję 60 min sam na sam ze mną w trakcie Warsztatów Indywidualnych. To Ty wybierasz nad czym pracujemy 🙂
+ MATRYCA PROJEKTOWANIA CELÓW Z FILMEM INSTRUKTAŻOWYM

Co inni mówią o moich kursach?

PREMIUM***

ZŁOTY START

69zł
 • Wygodna Platforma Online
 • Workbook z ćwiczeniami
 • Lekcje Video
 • Grupa Wsparcia
 • 6 Sesji pytań i odpowiedzi
 • Dodatkowe rozważania dla Wierzących Osób
 • MATRYCA PROJEKTOWANIA CELÓW + FILM INSTRUKTAŻOWY
 • -30% ZNIŻKI NA WARSZTATY INDYWIDUALNE

Efekty

 • Wyznaczysz realistyczny cel
 • Efektywnie pokonasz trudności
 • Rozpracujesz negatywne przekonania
 • Zyskasz profesjonalne wsparcie
 • Zbudujesz konkretną strategię działania
 • Zrealizujesz swój plan krok po kroku
 • Zdobędziesz rzetelną wiedzę w zakresie osiągania celów
 • Nauczysz się profesjonalnych skutecznych strategii: m.in. GROW, CARE, SPIRALA DOSKONALENIA

Najczęściej Zadawane Pytania

Oczywiście! Prowadzę zarejestrowaną działalność gospodarczą, którą ewidencjonuję. Zgodnie z prawem faktury i rachunki wystawiam na żądanie klienta. Wystarczy, że do mnie napiszesz! Wystawiam faktury również dla firm.

Tak! Dołożyłam wszelkich starań, aby kurs zawierał wyłącznie te narzędzia, z których sama korzystam we współpracy z moimi Klientami. Sprawdziłam ich skuteczność i chętnie nauczę Ciebie, jak osiągać z nimi cele.

Kurs jest wolny od wszelkich technik związanych z NLP, manipulacją, ezoteryką, psychotroniką i innych metod wątpliwych pod względem etyki. Wszystkie ćwiczenie opracowywałam osobiście więc możesz czuć się bezpiecznie. Dodatkowo po każdej z lekcji znajdziesz fragment z Pisma Świętego do osobistego rozważania w kontekście celów, które chcesz osiągnąć. Wyznaczając cele i realizując swoje plany warto szanować swoje własne wartości. Jeśli jesteś osobą wierzącą to dobry moment, by do planów zaprosić Boga.

Z dużą dozą ostrożności podchodzę do kursów rozwojowych online bez prowadzenia trenera. Z tego powodu dla Twojego bezpieczeństwa i efektów gwarantuję Tobie wsparcie w dedykowanej grupie na Facebooku, gdzie możesz zadawać pytania. Dodatkowo gwarantuję Tobie 6 sesji pytań i odpowiedzi live. Pytania można zadawać również w anonimowym formularzu, który nie zbiera danych osobowych. Możesz na mnie liczyć! Jeśli po zakończeniu kursu będziesz czuła potrzebę popracować nad czymś jeszcze zawsze jestem do Twojej dyspozycji w ramach warsztatów indywidualnych 🙂 TU znajdziesz aktualny kalendarz

Kurs został zaprojektowany tak, by ukończyć go maksymalnie w 3 tygodnie. Mimo wszystko w grupie na Facebooku będziemy pracować w cyklach po 6 tygodni, by każda osoba otrzymała odpowiednio dużo czasu. Sam kurs będzie dostępny dla Ciebie na platformie przez 12 tygodni od jego rozpoczęcia – 3 miesiące to zdecydowanie wystarczający czas, który pomnożyłam specjalnie dla Ciebie 🙂